Estalagem Muchaxo Hotel
****
Praia do Guincho,S/N , Cascais, 2750-642, Portugal
Online rezervace. Ceny od EUR33.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od EUR33
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Estalagem Muchaxo is a 4-star hotel located in Guincho beach, Cascais, near the western-most point of continental Europe (Cape Roca). The beautiful Guincho beach features a restorative contact with nature along with outstanding support for the art of surfing, kite-surfing and windsurfing.

The Estalagem Muchaxo, in its natural scenery, has a characteristic Portuguese decoration. Its magnificent restaurant is one of the most acclaimed restaurants in the region because of its breathtaking view over the ocean as well as its mouth-watering cuisine. An interesting and unique atmosphere can also be discovered at the bar.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Estalagem Muchaxo Hotel je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Lisbon, Portugal (LIS-Portela) - 18.84 mi
  Muzea
  • Museo do Mar Museum of the Sea - 3.66 mi
  • Casa das Historias - Paula Rego Museum - 3.73 mi
  • Toy Museum Museu do Brinquedo - 6.53 mi
  • Museum of Modern Art Museu de Arte Moderna - 7.16 mi